Ремонт стрілочних переводів Україна

Вартість послуги: за домовленістю

 

Фахівці компанії ТОВ «Транслідер-Д» здійснюють ремонт стрілочних переводів. Для цього проводиться огляд стрілочних переводів, вимірюється зношеність рамних рейок, вістряків та хрестовин, дефектоскопувания стрілочних переводів.

Всі роботи здійснюються кваліфікованими співробітниками нашої компанії, які мають великий досвід роботи в цій сфері.

Виконуємо як поверхневий, так і капітальний ремонт стрілочних переводів (залежно від ступеня їх зношеності). Капітальний ремонт стрілочних переводів виконуємо як поелементно, так і блоками, на залізобетонних і дерев'яних брусах.

Серед наших послуг – одиночна і суцільна заміна зіпсованих дефектних брусів, заміна металевих частин стрілочного переводу, шліфування накатів металу на вістряках, рамних рейках і хрестовині, наплавка сердечника і вусовиків хрестовини, усунення несправностей на стрілочних переводах, що загрожують безпеці руху поїздів, перешивання стрілочних переводів по ширині рейкової колії.

Всі роботи виконуємо в строк, без будь-яких затримок. Працюємо по всій території України.

Звертайтесь за контактними номерами до менеджера-консультанта. Завжди раді співпраці!

З іншими послугами нашої компанії, які можуть вас зацікавити, можна ознайомитися тут.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Будівництво, ремонт залізничних колій, підкранових колій, стрілочних переводів в Україні
(основний офіс)

49083, Україна, Дніпропетровська, Дніпро, пр. Слобожанський, будинок 29, офіс 210
  • +38 (056) 794-69-XX

Види діяльності

ТОВ "Транслідер-Д" спеціалізується на будівництві та ремонті залізничних доріг. Нашими головними напрямками роботи є:
- будівництво залізниць - ми виконуємо будівельні роботи як в кілька етапів, так і в один, залежно від особливостей прилеглої території.
- будівництво та ремонт підкранових колій - ремонт підкранових колій проводять при пошкодженні рейок або їх зносі. Можливе проведення реставрації земляного полотна, заміни електричного обладнання, нівелювання підкранових колій.
- ремонт стрілочних переводів - виконуємо як поверхневий, так і капітальний ремонт стрілочних переводів (залежно від ступеня їх зношеності).
- ремонт залізничних колій - виконуємо повний комплекс послуг: капітальний ремонт залізничних колій, поточне утримання колії
-брудівництво залізничних колій - ми здійснюємо будівництво залізничної колії як на дерев'яних, так і на залізобетонних шпалах (зі зведенням земляного полотна).
Ми працюємо по всій Україні, всі наші спеціалісти мають хороший досвід роботи. Ми уважні до кожного клієнта і завжди раді співпраці.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги